PAKSEL ŞİRKET PROFİLİ

Paksel Kimya için hijyenik ürünler pazarında bulunmak demek sattığınız ve sorumlu olduğunuz çeşitli hijyenik ürünlerin durmadan geliştirilmesi ve tüm dünyaya satışında pazarımızdaki lider firma olmak için var gücümüzle çalışmak demektir. 

Tüm dünyada gittikçe artmakta olan rekabet ortamının sizleri sürekli en iyi performansı çıkaran ve katma değerli ürünler satmaya ittiğinin bilincindeyiz.İşte bu sebepten, tüm dünyada 85 ve üzeri ülkedeki şirketler Paksel ile işbirliği içinde olmanın avantajlarını halen yaşamaktalar.

Paksel Kimya 1991\'de Türk sanayisinin kalbi sayılabilecek Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi\'nde hijyenik ürünler üretimi ve satışı amacıyla kuruldu. Hem bebekleri  rahatlatan hem de ebeveynlere rahat bir nefes aldıran bebek bezleri üretimi ile başladıktan sonra 2004\'te ürün yelpazesine kadınlara yönelik hijyenik pedleri ekledi ve bebek bezindeki bilgi ve deneyimlerini kadın bağına uyguladı. Bilgi ve günümüzde varolan en son teknolojiye yatırım yapmaktan hiç vazgeçmeyen Paksel, 2007\'de ürün yelpazesini bir kez daha genişleterek, yatak koruyucu örtü ve bel bantlı yetişkin hasta bezlerini de ürünlerine ekledi

Paksel olarak inandıklarımız: 

  • Ürünlerimizi sürekli yenilemek
  • Mükemmeli aramak
  • Pazarımızda teknolojik yeniliklerin öncüsü olmak
  • Sizlere en uygun pazarlama taktiklerini bulmak ve desteklemek
  • Müşterilerimizin isteklerini en iyi şekilde kavramak
  • Tüm dünyadaki müşterilerimizle sadık ve güvenilir ilişkilerimiz korumak ve en iyi servisi sağlamak


20 yılı aşkın bir süredir pek çok alan ve satan firma için en güvenilir iş ortağı olduğumuzu biliyoruz. Birlikte iş yapmaktan onur duyduğumuz, yıllardır her iki tarafa da pek çok fayda sağlamış sağlam ve güvenilir iş ilişkisinde bulunduğumuz ve kendi sektöründe lider olan ve herşeyden önce çevre dostu firmalardan 1. kalite hammadelerimizi sağlıyoruz. Serviste en yüksek kaliteye inancımızın sorumluluğuyla, kullandığımız hammaddelerin ve kendi ürünlerimizin kalite kontrolünü çeşitli aralıklarla bağımsız laboratuarlar aracılığıyla gerçekleştirmekteyiz. 

20 yılı aşkın bir süredir, artık 30,000 m2\'lik bir alana yayılmış ve 500,000,000 adedi aşkın üretim kapasitesi, günümüzde piyasadaki en son teknolojiyi sağlayan tesisi ve hijyen ürünler pazarındaki temel ve en gerekli bilgisi ve deneyimi ile Paksel rekabetin en sert olduğu pazarlarda dahi sizlerin başarmanızı sağlayacaktır.

Paksel halen aralıksız olarak know how ve insana yönelik yatırımlarını sürdürmekte ve böylece en iyi servisi sağlayabilmektedir. Günümüzde gelişmekte olan tüm sektörlerin geleceğini global bakış açıları şekillendirmektedir. Alanımızdaki deneyimimizle, sizlere pazarınıza en uygun ürün tipini belirlemekte, ihtiyaçlarınız doğrultusunda kendi ürününüzün çeşitli uygulamalarını oluşturarak en doğru ürünü yaratmakta yardımcı olacağız. Ürününüzün son noktasına kadar gelişimine ve rekabete en uygun fiyatları yapılandırmanıza yardımcı olabileceğimiz konusunda kendimize güveniyoruz. Halen kendi markalarımız Bebiko, Good Baby, Vip Baby ve Diana dışında tüm dünyada 85\'ten fazla ülkede satış halinde private label ürünleri üretmekteyiz. Çözüm odaklı düşünce yapımızla 85\'ten fazla ülkede çeşitli müşterilerle çalışmanın ayrıcalığını yaşamaktayız. Ayrıca yerel hijyen pazarında pek çok sarsıcı ve pazarın yapısını değiştiren ilkte imzamız olmasından gurur duymaktayız.

Paksel, 85 ülkeye ihracatı ile Türkiye\'deki ilk 1000 ihracatçı içerisindedir.

ürün katalogları
sosyal medya